29 Eylül'de Anıtkabir'e Sürüyoruz

Motosiklet Kullanıcıları Ata'nın Huzuruna Çıkıyor
Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK, silah arkadaşları ve vatan uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimiz için motorlarımızı Anıtkabir'e Sürüyoruz !
 
SEN YOKSAN BİR EKSİĞİZ !
MKSF Motosiklet Kullanıcıları ve Sporları Federasyonu organizasyonu ile bu yıl ve bundan sonra da gelenekselleşecek olan Büyük Ata'ya Saygı Anıtkabir Sürüşü 29 Eylül 2018 tarihinde Türkiye'nin dört bir yanından motosiklet tutkunlarının katıımı ile gereçekleşecektir.
 
BULUŞMA NOKTAMIZ :
Ankara Yenimahalle Hipodrom Yanı
 
PROGRAM
29 Eylül 2018 Cumartesi günü Türkiye'nin her yerinden gelen motosiklet tutkunları ile toplanma noktasında buluşarak Saat : 14.00 de ortak KORTEJ ile Anıtkabir'e hepbirlikte süreceğiz. Aslanlı yoldan birlikte yürüyerek 16:00'da yapılacak resmi devlet töreni ile katılan motosiklet tutkunlarıyla birlikte mozoleye çelenk koyacak ve saygı duruşu ile minnetlerimizi sunacağız. Tören sonrası merdivenlerde çekilcek TOPLU RESİM de Anıtkabir Komutanlığı kuralları gereği sadece TÜRK BAYRAĞI ve MKSF'nin hazırladığı izin alınan tek bir PANKART kullanılacaktır. Sonrasında herkes kendi kulüp/grup bayrağı ile özel resim çekebilecektir. Akşam toplanma ve çadır alanımızda Yenimahalle Belediyesi tarafından katılımcılara yemek ikramı yapılacaktır. Değerli Başkan Sn. Fethi YAŞAR'a desteği için çok teşekkür ederiz.
 
30 Eylül 2018 Pazar günü de yetişmeyenler için toplanma noktasından Saat 10.00 da buluşarak hep birlikte Anıtkabir ziyareti yapacak (resmi tören yok) ve ardından şehirlerimize dönüşe geçeceğiz.
Sabah toplanma ve çadır alanımızda Yenimahalle Belediyesi tarafından katılımcılara kahvaltı ikramı yapılacaktır. Değerli Başkan Sn.Fethi YAŞAR'a desteği için çok teşekkür ederiz.
 
Facebook Etkinlik Linki için TIKLA
 
MKSF olarak yol güvenliği nedeni ile Ankara'ya şehirlerden toplu bir sürüş yapılmayacaktır.
Her kulüp / grup yada bireysel kullanıcılar ile yukarıda belirlenen konum da toplanacağız.
 
 
**** Belirlenen toplanma noktasında akşam için ÇADIR kurulabilir. Gerekli izinler alınmıştır.
Konaklama tercihi otel vs. olan arkadaşlarımız rezervasyonlarını kendileri diledikleri yerde yapabilir.
 
*** Etkinlik nedeni ile toplanma noktasına kadar olan sürüşlerinizde tüm sorumluluk sürücülere aittir. MKSF sorumlu tutulamaz.
 
*** Etkinliğin Ankara ayağı görevlisi üye derneğimiz olan Ankara Motosiklet ve Kampcılık Spor Kulübü'dür.
 
İstisnasız tüm motosiklet tutkunlarının bu etkinliğe desteği ve katılımı çok değerlidir.
 
MKSF Motosiklet Kullanıcıları ve Sporları Federasyonu