ATA'ya Saygı Sürüşü

Motosiklet Kullanıcıları Ata'nın Huzuruna Çıkıyor. Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK, silah arkadaşları ve vatan uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimiz için motorlarımızı Anıtkabir'e Sürüyoruz !

SEN YOKSAN BİR EKSİĞİZ !
MKSF Motosiklet Kullanıcıları ve Sporları Federasyonu organizasyonu ile bu yıl ve bundan sonra da gelenekselleşecek olan Büyük Ata'ya Saygı Anıtkabir Sürüşü 28 Eylül 2019 tarihinde Türkiye'nin dört bir yanından motosiklet tutkunlarının katıımı ile gerçekleşecektir.

MKSF olarak yol güvenliği nedeni ile Ankara'ya şehirlerden toplu bir sürüş yapılmayacaktır. Her kulüp / grup yada bireysel kullanıcılar ile aşağıda belirlenen konum da toplanacağız.

BULUŞMA NOKTAMIZ
Ankara Atatürk Kültür Merkezi Festival Alanı


Gerekli izinler alınmıştır. Konaklama tercihi otel vs. olan arkadaşlarımız rezervasyonlarını kendileri diledikleri yerde yapabilir.

28 Eylül 2019 Cumartesi günü Türkiye'nin her yerinden gelen motosiklet tutkunları ile toplanma noktasında buluşarak Saat : 12.00 de ortak KORTEJ ile Anıtkabir'e hepbirlikte süreceğiz. Aslanlı yoldan birlikte yürüyerek 14:00'da yapılacak resmi devlet töreni ile katılan motosiklet tutkunlarıyla birlikte mozoleye çelenk koyacak ve saygı duruşu ile minnetlerimizi sunacağız. Tören sonrası merdivenlerde çekilcek TOPLU RESİM de Anıtkabir Komutanlığı kuralları gereği sadece TÜRK BAYRAĞI ve MKSF'nin hazırladığı izin alınan tek bir PANKART kullanılacaktır. Sonrasında herkes kendi kulüp/grup bayrağı ile özel resim çekebilecektir.

*** Etkinlik nedeni ile toplanma noktasına kadar olan sürüşlerinizde tüm sorumluluk sürücülere aittir. MKSF sorumlu tutulamaz.

**Toplanma Alanında Motorcu Dostu AYTEMİZ çeşitli ikramlarda bulunarak destekleri ile yanımızda olacaklardır.**

İstisnasız tüm motosiklet tutkunlarının bu etkinliğe desteği ve katılımı çok değerlidir.

Motosikletlet Kullanıcıları ve Sporları Federasyonu
www.mksf.org.tr