Hep birlikte Ata'mıza Sürüyoruz

Motosiklet Kullanıcıları Ata'nın Huzuruna Çıkıyor
Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK, silah arkadaşları ve vatan uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimiz için motorlarımızı Anıtkabir'e Sürüyoruz !

SEN YOKSAN BİR EKSİĞİZ !
MKSF Motosiklet Kullanıcıları ve Sporları Federasyonu organizasyonu ile bu yıl ve bundan sonra da gelenekselleşecek olan Büyük Ata'ya Saygı Anıtkabir Sürüşü 29-30 Eylül 2018 tarihinde Türkiye'nin dört bir yanından motosiklet tutkunlarının katıımı ile gereçekleşecektir.

29 Eylül 2018 Cumartesi RESMİ TÖREN
-------------------------------------------------------
Çok yakında tüm sayfalarımızdan duyurulacak etkinlik planında belirtilecek Ankara'da ki toplanma noktasında Türkiye'nin her yerinden gelen motosiklet tutkunları ile buluşarak Saat : 15.00 de harket edecek ortak bir kortej ile Anıtkabir'e süreceğiz. Aslanlı yoldan birlikte yürüyerek 16:00'da yapılacak resmi devlet töreni ile katılan motosiklet tutkunlarıyla birlikte mozoleye çelenk koyacak ve saygı duruşu ile minnetlerimizi sunacağız.
Aynı gün akşamı, motosiklet dostları ile yenecek birlik ve beraberlik yemeğinin ardından aynı minvalde yapılacak etkinliklerimiz çok yakında tüm sayfalarımızda yayınlanacak detaylı planda duyurulacaktır.

30 Eylül 2018 Pazar
-------------------------------------------------------
Sayfalarımızdan yayınlanacak detaylı etkinlik planında belirtilecek olan Ankara'da ki ortak toplanma noktasında Saat 10.00 da buluşarak hep birlikte Anıtkabir ziyareti yapacak ve ardından şehirlerimize dönüşe geçeceğiz.

İstisnasız tüm motosiklet tutkunlarının bu etkinliğe desteği ve katılımı çok değerlidir.

Facebook Etkinlik Sayfamız için TIKLAYINIZ

MKSF Motosiklet Kullanıcıları ve Sporları Federasyonu
www.mksf.org.tr

#büyükatayasaygısürüşü #ankarayasürüyoruz #motosiklet #motorsiklet #motorcu #motorcular #ankara #anıtkabir #Atatürk #MustafaKemal #anıtkabiresürüyoruz