KINIYORUZ !

KAMUOYUNA VE TÜM CAMİAMIZA DUYURULUR !
Son zamanlarda yaşadığımız çocuk istismarları ve ölümleri ülkemizi derinden yaralayıp sarstığı gibi, bizleri de son derece üzmüştür. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuklara bayram armağan ettiği, kadınlara seçme ve seçilme hakkı tanıdığı bu güzel ülkemizde, kadınlarımıza ve çocuklarımıza yapılan her türlü istismar ve saldırıyı esefle kınıyoruz. Bu ahlak yoksunları ile yapılacak tüm mücadelede motosiklet camiası olarak emniyet güçlerimizin her daim yanında olacağımızı bildiririz !
 
Öğrenci and'ımızda yer alan ilkem "küçüklerimi korumak, büyüklerimi saymak, yurdumu milletimi özümden çok sevmektir " cümlelerinin bugün geldiğimiz noktada ne kadar önemli olduğunu milletçe görmüş bulunmaktayız. Bu sebeple MKSF Motosiklet Kullanıcıları ve Sporları Federasyonu üye kulüpleri olarak ve tüm motosiklet camiası olarak dün olduğu gibi bugün de bundan sonra da çocuklarımızı, kadınlarımızı, doğayı, minik dostlarımızı ve tüm insani değerlerimizi korumak için gereken her şeyi kutsal bir görev olarak yapacağımızı, bu değerlerimize dokunan zarar veren herkesin, her şeyin karşısında tek bilek tek yürek olarak duracağımızı, yasalar nezdinde bu tür zarar veren insanların peşlerini asla bırakmayacağımızı tüm kamuoyuna ve camiamıza saygılarımız ile duyururuz.
 
Çeşitli TV kanallarında, basında ve sosyal medyada çocuk yaşta evlilikleri meşru gören, kadınlara 2.sınıf insan muamelesi görüşlerini yansıtan, hatta neredeyse fetva veren kendini bilmez şahısları da protesto ediyor, başta devlet büyüklerimiz olmak üzere, radyo televizyon üst kurulu #RTÜK'ü bu tür kendini bilmez, sözde konunun uzmanı kişilere karşı önlem almaya davet ediyoruz !!!
 
MKSF Motosiklet Kullanıcıları ve Sporları Federasyonu
 
#affetçocuk #istismar #çocukölümleri #motosiklet #motorsiklet #motorcu #motorcular
www.mksf.org.tr