Motosiklet Kullanıcıları Anıtkabir'e Sürdü

MKSF Motosiklet Kullanıcıları ve Sporları Federasyonu organizasyonu ile bu yıl ilki gerçekleşen ve gelenekselleşecek Büyük Ata'ya Saygı Anıtkabir Sürüşü etkinliğinde, Türkiye'nin birçok ilinden gelerek etkinliğe katılan yüzlerce motosiklet kullanıcısı bu kez motosikletlerini Anıtkabire sürdü.
 
Motosiklet tutkunlarını Aslanlı Yol'dan kol kola yürüyerek Atatürk'ün mozolesine geldi. MKSF başkanı Özgür Candar, resmi devlet töreni ile Atatürk'ün mozolesine çelenk bıraktıktan sonra motosiklet tutkunları hep birlikte saygı duruşunda bulundu. Daha sonra Misak-ı Milli Kulesi'ne geçen motorcular ile burada Anıtkabir Özel Defteri'ni imzalayan Özgür CANDAR yazdıklarını tüm motorculara okudu ve şunları söyledi ;
"Aziz ATAM, öngörülerin rehberliğinde yaşadığımız 21.yy da sana geldik. Atatürk gibi düşünmek deyiminin hakkını vermeye and içmiş binlerce motosiklet tutkunu olarak Türkiye'nin heryerinden kucak dolusu selamlar ve dualar getirdik. İhtiyacımız olan kudreti, damarlarımızdaki asil kandan alarak bu aziz milletin ayakta durabilmesi, istikbalimizin illebet devam edebilmesi, dünya döndükçe şanlı bayrağımızın dalgalanabilmesi için biz iki teker tutkunları sonuna kadar mücadele edeceğimize söz veriyoruz. Şartlar ne olursa olsun, kan ve ter döken ecdadımıza minnet ile bir sonraki buluşmamızı şimdiden hasretle bekliyoruz. Ruhun şad, mekanın cennet olsun."
 
Bu çok özel ve gurur verici etkinliğimizde birçok ilden Ankara'ya süren, etkinliğimize katılan herkese çok teşekkür ederiz. Etkinlik hazırlıklarımız aşamasında görevli üye derneğimiz Ankara Motosiklet ve Kampcılık Spor Kulübüne başta başkan Sn. Orhan Keskin olmak üzere tüm aileye emekleri için teşekkür ederiz. Çok kısa bir süre içerisinde etkinliğin toplanma noktasında organize olarak katılımcılara ikramlar sunan motorcu dostu Aytemiz e ve değerli ekibine çok teşekkür ederiz.
 
Mksf Anıtkabir
Mksf Anıtkabir Sürüşü Başkanın Mesajı
mksf anıtkabir
 
 
MKSF Motosiklet Kullanıcıları ve Sporları Federasyonu