Hakkımızda.

MKSF Motosiklet Kullanıcıları ve Sporları Federasyonu

MKSF Motosiklet Kullanıcıları ve Sporları Federasyonu ; motosiklet kullanıcılarının sorunlarına çözüm olabilmek, dostlukları pekiştirmek, farkındalık ve bilinç çizgisini arttırmak, motosiklet kültürünü daha geniş kitlelere aktarabilmek, motosiklet kullanımını yaygınlaştırmak, toplumun motosiklet tutkunlarına bakış açsını değiştirebilmek ve motosiklet kullanıcılarının yanında pozitif güç olarak yer almak için motosiklet derneklerinin biraraya gelerek 34-209/152 kütük numarası ile kurduğu motosiklet federasyondur. Kesinlikle bir alternatif değildir, hiçbir kurum ve kuruluş ile bir rekabet amacı gütmez.

Bu kuruluş amacımıza saygı duyan tüm kulüp ve gruplara aynı mesafededir ve her daim öyle olacaktır. Siyasi, idari veya ticari kuruluşlarla hiçbir bağlılığı yoktur.

MKSF motosiklet derneklerin ve kulüplerinin gönüllülüğü esas aldıkları katılımları ile faaliyetlerini sürdüren bir sivil toplum kuruluşudur.


Başkan'dan Mesaj Var!

MKSF - Motosiklet Kullanıcıları ve Sporları Fedarasyonu

Birlikte olursak, başaramayacağımız hiç bir şey yok. Yıllardır malesef dikkate alınmayan motosiklet camiasının acil eylem planları yapılması gereken çok ciddi sorunları ve korkuları var ... Tüm bunları aynı çatı altında birleşerek çözebileceğimiz mükemmel bir zemin olan MKSF, sizlerin desteği ile motosiklet camiasını birleştiren, savunan ve farkındalık yaratan pozitif bir güç olacaktır. Birlik ve beraberlik hisleri içerisinde kodlanmış bizlerin samimi, doğru ve vicdanlı olduğumuzda her olumsuzluğu yenebilecek kapasitede olduğumuzu biliyorum.
Yeter ki; üretelim ve yardımlaşalım.
Unutmayalım ki; bizler motosiklet paydasında birleşenleriz.
Başarı, azimle birlikte gelen bir keyiftir. Başarı, gayretle sabırla ama en önemlisi birlikte bir ekip çalışmasıyla olur. Bu inançla hep birlikte daha iyi hizmet ve motosiklet tutkunlarının öncelikli sorunları için mücadele etmek üzere hep birlikte mutlak çözümler üretmeye çalışacağız.
Etik değerler çerçevesinde, kurumsal kimliğimizi koruyarak, vefa ile, şeffaflıkla, çağdaşlıkla, çoğulcu ekip anlayışı ile hizmet edeceğiz.

Saygılarımla
M. Ramiz Nevrakop